nocna pomoc drogowa

Nocna pomoc drogowa

Nocna pomoc drogowa

Jeżeli potrzebujesz pomocy drogowej w nocy, nie ma żadnego problemu. Usługi świadczone są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w święta. Nie da się przewidzieć, kiedy samochód się zepsuje. Dlatego w przypadku takich działalności jest to wymóg konieczny. Nocna pomoc drogowa zawsze będzie dostępna.

Profesjonalna pomoc drogowa Kraków, również w nocy

W ofercie naszej firmy znajduje się laweta, dzięki której niesprawny samochód zostanie przetransportowany do wskazanego przez kierowcę miejsca lub do najbliższego warsztatu samochodowego. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a przyjedziemy w miejsce znajdujące się w okolicach Krakowa.

Wycena usług jest bardzo korzystna, a oprócz holowania działa również nasz mechanik 24h Kraków. Część napraw można przeprowadzić na miejscu zdarzenia, w celu usprawnienia pojazdu. Robi wszystko, aby umożliwić kierowcy dalszą podróż.

Jeżeli potrzebna jest laweta w nocy lub w święta, nie należy wahać się przed telefonem do HOLLTRADE. Skorzystaj z naszej pomocy, poproś o wsparcie ludzi z dużym doświadczeniem i wiedzą w awaryjnych sytuacjach.

Zanim wezwana zostanie nocna pomoc drogowa Kraków, to musisz zrobić

Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu i włączenie świateł awaryjnych. Należy nałożyć na siebie odblaskową kamizelkę, zanim wysiądziesz z samochodu. Zarówno samochód, jak i Ty musicie być widoczni dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. W końcu jest noc.

Samochód warto ustawić jak najdalej od jezdni, aby umożliwić pozostałym samochodów swobodny przejazd. W ustalonej przez przepisy odległości od miejsca zdarzenia należy ustawić trójkąt ostrzegawczy.

Po wykonaniu powyższych czynności warto wykonać telefon do pomocy drogowej. Zjawi się na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe.

Pomoc drogowa Kraków w tych sytuacjach jest najbardziej pomocna

Najczęściej nasz mobilny mechanik Kraków jest wzywany do awarii immobilizera, blokady zapłonu, uszkodzenia blokady skrzyni biegów, a także do rozładowanego akumulatora. Te usterki usuwane są na miejscu, a kierowca może wyruszyć w dalszą drogę. Powszechnie świadczone są również usługi wulkanizacyjne.

Zdarzają się również poważniejsze awarie, które można usunąć wyłącznie w stacjonarnym warsztacie samochodowym. Decyzję o tym, czy samochód może podróżować dalej, czy konieczne jest jego holowanie Kraków do punktu naprawy, podejmuje profesjonalny mechanik.