mechanik 24k Kraków

Mechanik 24h Kraków – naprawa aut przez cała dobę

Czy w przepadku każdej awarii auto musi być holowane do warsztatu?

Awaria samochodu nie jest niczym przyjemnym, warto jednak wiedzieć, jak postępować. Nie zawsze czeka nas laweta Kraków. Część napraw mechanik może wykonać na miejscu zdarzenia.

Co to jest mechanik 24h Kraków?

Mobilny warsztat samochodowy to usługa, dzięki której mechanik zjawia się na miejscu awarii pojazdu. Jest w stanie ocenić stan techniczny pojazdu i wykonując naprawy, które pozwolą kierowcy wyruszyć w dalszą drogę, bez holowania pojazdu do stacjonarnego punktu. mechanik 24h Kraków dysponuje bogatym zapleczem technicznym, ma przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria, narzędzia i elementy, dzięki którym jest w stanie przywrócić sprawność wielu prostym elementem w aucie, które psują się najczęściej.

Jakie usługi świadczy mobilny mechanik Kraków?

Wzywając mobilnego mechanika masz pewność, że na miejscu zjawi się specjalista dysponujący urządzeniami do kompleksowej diagnostyki i naprawy usterek. Nie trzeba wzywać lawety czy holować samochodu do stacjonarnego warsztatu samochodowego.

Pierwszym etapem świadczenia pomocy jest kompleksowa diagnostyka auta oraz zgłoszonej usterki. Następnie przeprowadzane są profesjonalne naprawy elektryczne i mechaniczne. Najczęściej świadczonymi usługami są:

  • wymiany alternatorów, rozruszników, akumulatorów,
  • wymiany pasków MICRO,
  • osuszania baków po błędnych tankowaniach,
  • usuwanie niefabrycznych autoalarmów,
  • awaryjne uruchamianie aut.

Zakres usług, jakie świadczy mechanik 24h Kraków jest bardzo szeroki, dlatego w razie awarii, w dowolnym miejscu, warto mieć kontakt do takiego specjalisty. Podczas rozmowy telefonicznej mechanik będzie w stanie określić, zadając konkretne pytania kierowcy, czy będzie mu w stanie pomóc, czy jedyną opcją jest w takiej sytuacji holowanie Kraków.

Bezcenna pomoc mechanika mobilnego

Awaria pojazdu to przykre zdarzenie, ale dzięki temu, że można aktualnie skorzystać z pomocy mobilnego mechanika, nie trzeba tym faktem aż tak bardzo się martwić. W razie potrzeby na miejscu może zjawić się również pomoc drogowa Kraków oferująca auto lawetę z transportem pojazdu do wybranego stacjonarnego punktu, gdy awaria jest zbyt poważna. Zawsze jest wyjście z trudnej sytuacji.