mobilny mechanik Kraków

Mobilny mechanik – naprawa auta na miejscu

Mobilny mechanik czy holowanie?

Nieoczekiwana awaria samochodu może zdarzyć się w każdym momencie. Warto wiedzieć, jak postąpić w takiej sytuacji: skorzystać z usług mobilnego mechanika czy zamówić holowanie?

Kiedy jest Ci w stanie pomóc mobilny mechanik Kraków?

Mobilny mechanik Kraków to specjalista, który przyjeżdża do miejsca wskazanego przez klienta, aby usunąć awarię lub usterkę w samochodzie. Kierowca nie musi się sam do niego fatygować, nawet jeżeli do awarii doszło na trasie. Zakres oferowanych usługi jest podobny do tych wykonywanych w tradycyjnych warsztatach. Jest to możliwe dlatego, że mechanik 24h Kraków posiada kompleksowo wyposażony samochód, w którym znajdują się wszystkie niezbędne narzędzia. Może usunąć nawet najtrudniejszą awarię poza warsztatem.

Warto zaznaczyć, że usługi w większych miastach są świadczone przez całą dobę, dlatego w każdej chwili można skorzystać z tak fachowej pomocy.

Kiedy warto zdecydować się na holowanie Kraków?

Holowanie wiąże się z dużym kosztem, ale czasem jest nieuniknione, gdy samochód całkowicie odmówi posłuszeństwa. auto laweta Kraków nalicza opłatę za każdy kilometr przez nią pokonany, czyli zwykle do najbliższego warsztatu samochodowego. Jeżeli jednak nie ma opcji, aby skorzystać z usług mobilnego mechanika, warto na to rozwiązanie się zdecydować. Samochód zostanie w bezpieczny sposób przetransportowany do mechanika, któremu ufasz.

Holowanie jest zresztą niezbędne, gdy np. doszło do kolizji. Mechanik tutaj nie pomoże nic na miejscu, a przez wiele tygodni w warsztacie, gdzie będzie mógł wyklepać blachy i nadać im pierwotny wygląd.

Holowanie czy mobilny mechanik Kraków?

Jeżeli chodzi o mniejsze koszty usługi, zdecydowanie zaoszczędzisz, jeżeli postawisz na mobilnego mechanika. Laweta Kraków zawsze jest droższa, ale w przypadku kolizji samochodu po prostu nieunikniona. Warto więc dopasować rozwiązanie do indywidualnej sytuacji, w której się znajdujesz. Masz dwie opcje do wyboru, co daje komfort postępowania w niełatwej sytuacji, jaka jest problem z samochodem.

Pomoc drogowa, którą oferujemy, świadczona jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługujemy przede wszystkim Kraków i najbliższe okolice. Naszym usługom możesz zaufać. Pomożemy w każdej sytuacji.