auto laweta Kraków

Auto laweta Kraków – transport auta w każdej potrzebie

Auto laweta w Krakowie – Twoje rozwiązanie na transport uszkodzonego pojazdu

24 godziny, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – w takim trybie działa profesjonalna auto laweta Kraków. Dzięki temu jest dostosowana do potrzeb każdego Klienta, którego samochód zawiódł w najmniej oczekiwanym momencie.

Laweta Kraków gotowa i dostępna zawsze

W przypadku świadczenia usług drogowych liczy się szybka reakcja, korzystanie z wysokiej jakości niezawodnego sprzętu, a także gotowość do pomocy w każdej chwili. Obsługa Klienta musi być na najwyższym poziomie, aby poczuł się zaopiekowany w trudnym dla niego momencie.

Z pewnością nasza firma świadczy przystępne cenowo i najszybsze usługi, dzięki którym samochód trafia do warsztatu samochodowego. Często też jest naprawiany na miejscu zdarzenia, gdy jest tylko taka możliwość.

Nowoczesny, profesjonalny i niezawodny sprzęt

Auto laweta Kraków przystosowana jest do świadczenia pomocy drogowej na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów, które radzą sobie świetnie w każdych warunkach. Z pełnym zaangażowaniem transportujemy samochody, zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nasz mechanik 24h Kraków posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu szybkich napraw poza warsztatem samochodowym. Gdy usterka jest niewielka, samochód może zostać naprawiony i przywrócony do pełnej sprawności bez konieczności holowania.

Całodobowa auto laweta Kraków

Oferta całodobowego holowania pojazdów to podstawa, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy zdarzy się awaria. Usługi świadczymy przystosowanym do transportu sprzętem. Transportujemy samochody osobowe, busy, pojazdy dostawcze, motocykle, skutery i różnego rodzaju inne maszyny.

Profesjonalna pomoc drogowa Kraków

Na drodze zdarzają się różne sytuacje. W wielu z nich niezbędna jest profesjonalna pomoc odbywająca się specjalistyczną lawetą. Rzetelna i sprawdzona firma świadcząca usługi holowania wielu kierowców ratuje, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gwarancji bezpiecznego transportu pojazdu do najbliższego warsztatu samochodowego.

Auto laweta Kraków zawsze w gotowości do pomocy

Transport pojazdów to duże wyzwanie, ale przestrzegając przepisów i wykazując się profesjonalizmem, można zrealizować zlecenie z bardzo dużą starannością.