Wulkanizacja 24h

Chyba każdemu kierowcy zdarzyło się chociaż raz złapać gumę na trasie. Zdajemy sobie sprawę, jak frustrujące jest takie zdarzenie, i że nie każdy jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z taką awarią. Często konieczne okazują się bowiem specjalistyczne narzędzia, a także odpowiednie umiejętności i wiedza.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji. Zapewniamy naprawę kół i ogumienia w miejscu awarii, przy czym nasz mobilny mechanik Kraków dyżuruje 24h na dobę. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym naprawę w różnych warunkach, nawet na poboczu drogi.

Nie każda awaria koła musi od razu wiązać się z tym, że na warsztat odwiezie nas auto laweta. Kraków to miasto, na którego terenie nie brakuje punktów wulkanizacyjnych, tylko jak do nich dotrzeć z niesprawnym kołem?

Naprawy od ręki

Posługując się wysokiej jakości sprzętem, wiele napraw kół i ogumienia można wykonać praktycznie od ręki, bez konieczności odholowywania auta. Właśnie dlatego, w przypadku awarii, warto w pierwszej kolejności skontaktować się z nami. Zapewniamy szybką pomoc o każdej porze, również w niedziele i święta.

Zawsze dążymy w pierwszej kolejności do usunięcia usterki i zapewnienia klientowi możliwości bezpiecznego powrotu do domu. W przypadku usterek wulkanizacyjnych w większości przypadków jest to możliwe, o ile jednak dysponuje się odpowiednim sprzętem. Wówczas holowanie Kraków okazuje się zbędne. Praktyka pokazuje jednak, że nie każdy kierowca dysponuje odpowiednimi narzędziami, a także umiejętnościami, które pozwolą mu dokonać skutecznej naprawy. Ale my tak!

wulkanizacja Kraków

Mechanik 24 Kraków

Nasz mechanik 24h Kraków posiada w swoim zestawie klucze udarowe, kompresor, a także mobilną montażownię. Słowem wszystko to, co jest niezbędne w mobilnej wulkanizacji. Taki sprzęt pozwala na szybkie odkręcenie i przykręcenie kół, ich napompowanie, a także na nakładanie opon na felgi. Oszczędź sobie zbędnego stresu i w razie awarii koła zadzwoń do nas! Zapewnimy Ci szybką i solidną naprawę, dzięki której będziesz mógł kontynuować podróż.

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?