Serwis

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi, których przedmiotem jest pomoc drogowa. Kraków jest głównym obszarem naszych działań, obejmujących serwis i diagnostykę komputerową. Nie wykluczamy jednak wyjazdów w inne części kraju, a nawet poza jego granice.

Wśród wykonywanych przez nas zleceń znajduje się m.in. wymiana alternatorów. Jesteśmy dostępni 24h na dobę, dlatego możesz do nas zadzwonić o dowolnej porze dnia lub nocy. Nasz pracownik dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce tak szybko, jak jest to tylko możliwe, i pomoże Ci zdiagnozować problem z autem. Drobne naprawy wykonujemy na miejscu.

Fachowe usuwanie awarii

Staramy się korzystać wyłącznie w ostateczności z opcji, jaką jest holowanie. Kraków jest obszarem działania wielu firm świadczących pomoc drogową i dysponujących lawetą. My zawsze staramy się uruchomić auto i ewentualnie usunąć usterkę, która nie zawsze jest tak poważna, jak się początkowo wydaje. Zdarza się, że do mienianej awarii winien jest na przykład rozładowany akumulator.

W trafnym rozpoznaniu problemu pomaga nam nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie naszych fachowców. Dopiero gdy wszystkie inne środki zawiodą, proponujemy klientom rozwiązanie, jakim jest auto laweta Kraków. Mogą oni również liczyć na wskazówki związane z dalszą naprawą.

serwis Kraków

Kompleksowe usługi

Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny, jaką jest pomoc drogowa. Kraków cechuje się dużą konkurencją na tym polu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wyróżniać się na tle innych firm działających w branży. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalny serwis, zapewniając naszym klientom coś znacznie więcej niż tylko odholowanie ich pojazdu z punktu A do punktu B. Dzięki temu jesteśmy dla nich godnym zaufania partnerem.

Pomagamy nie tylko w rozpoznaniu usterki, ale także w jej naprawie, a jeżeli ta wykracza poza nasze możliwości, podpowiadamy jakie kroki należy podjąć. To czyni nas firmą będącą czymś znacznie więcej aniżeli tylko podmiotem oferującym pomoc drogową. Zaufało nam już szerokie grono klientów, do którego możesz dołączyć również Ty. Sprawdź w czym możemy Ci pomóc!

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?