Pomoc drogowa

Wakacyjny wyjazd, droga do pracy, służbowa delegacja, czy też zwykła wyprawa po zakupy – w każdej z tych sytuacji może przytrafić Ci się niespodziewana awaria lub kolizja. Gdy uruchomienie pojazdu jest niemożliwe i nie jesteś w stanie samodzielnie usunąć usterki, niezbędna jest pomoc drogowa. Kraków, tak jak inne większe miasta to miejsce, w którym nie trudno o wypadek.

W zakres naszych usług wchodzi auto laweta. Kraków to nie jedyny obszar naszych działań. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i państw europejskich. Dysponujemy nowoczesnym, wysokiej jakości sprzętem, dopasowanym zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym stresem jest niespodziewana awaria auta, staramy się docierać do naszych klientów najszybciej, jak tylko jest to możliwe.

Doświadczenie w holowaniu pojazdów

Mamy wieloletnie doświadczenie w holowaniu pojazdów. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu. Jest to standard, który powinna spełniać każda laweta. Kraków to miasto, w którym bez większych trudności znajdziesz firmę oferującą pomoc drogową, jednak warto celować w tę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. My jesteśmy w stanie je zapewnić, dysponując dobrej jakości sprzętem holowniczym oraz grupą doświadczonym i kompetentnych pracowników.

Wezwanie pomocy drogowej nie zawsze musi wiązać się z holowaniem. Nasz wykwalifikowany specjalista sprawdzi wszystkie potencjalne przyczyny awarii, a jeżeli będzie to możliwe, naprawi ją na miejscu. Gdy okaże się to niewykonalne, bezpiecznie odholujemy Twoje auto do najbliższego warsztatu.

pomoc drogowa Kraków

Szybki dojazd na miejsce zdarzenia

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższy poziom usługi, jaką jest pomoc drogowa. Kraków jest miastem, w którym stacjonujemy, a które jednocześnie bardzo dobrze znamy. Dlatego możemy zapewnić szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Na każde otrzymane zgłoszenie reagujemy od razu, aby nasz klient jak najszybciej otrzymał pomoc.

Dyżurujemy siedem dni w tygodniu, 24h na dobę, również w święta. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?