Obsługa powypadkowa

Wypadek na drodze to sytuacja, której każdy z nas wolałby uniknąć. W podróży zdarzają się jednak różne sytuacje, na które nie zawsze mamy wpływ. Nawet jeżeli sami poruszamy się prawidłowo, nie zawsze czynią to także inni kierowcy. Dlatego zapewniamy kompleksową, bezgotówkową obsługę powypadkową. Dopełniamy także wszelkich formalności z firmą ubezpieczeniową oraz sporządzamy wymaganą dokumentację.

Naszym priorytetem jest jednak przede wszystkim zapewnienie klientom najlepszej opieki i zatroszczenie się o ich bezpieczeństwo. Jeżeli nie jest możliwe uruchomienie auta, zapewnimy Ci szybkie i bezpieczne holowanie. Kraków to miasto, na którego terenie działa wiele warsztatów. Jesteśmy w stanie doradzić Ci przy wyborze tego godnego zaufania, a poszczególne naprawy możemy profesjonalnie wykonać we własnym zakresie.

Zatroszczymy się o Ciebie

Zatroszczymy się również o to, aby po wypadku zostały przeprowadzone dokładne oględziny pojazdu, które pozwolą oszacować wartość szkód. Zdajemy sobie sprawę, że tuż po wypadku wielu kierowców pomija ten aspekt, co jest zupełnie naturalną rzeczą. Szczególnie jeżeli podróżujemy z rodziną lub innymi współpasażerami. Tymczasem warto zadbać o tę kwestię, aby uniknąć zaniżenia kosztów naprawy. Nasz doświadczony mechanik mobilny Kraków dokładnie sprawdzi auto tuż po kolizji.

Staramy się wywalczyć dla naszych klientów jak najlepsze warunki odszkodowania. Naszą skuteczność zawdzięczamy m.in. dobrej znajomości prawa oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, posiadającej bogate doświadczenie w obsłudze tego typu spraw.

obsługa powypadkowa Kraków

Kompleksowe usługi

Jeżeli przytrafi Ci się wypadek z winy innego uczestnika ruchu, zadzwoń do nas. Jest zupełnie naturalną rzeczą, iż w pierwszej kolejności myślimy o tym, aby jak najszybciej dotarła do nas pomoc drogowa. Kraków jest miastem, w którym nie brakuje firm świadczących usługi z tego obszaru. Warto jednak poszukać takiej, która zapewni Ci kompleksowe wsparcie powypadkowe. Zdaj się na naszych pracownikach. Jeżeli spotka Cię przykra sytuacja na drodze, skontaktuj się z nami! Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę.

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?