Holowanie

Jeżeli zdarzył Ci się wypadek, którego nie jesteś sprawcą, zapewnimy Ci bezgotówkowe holowanie Kraków oraz auto zastępcze. Koszty zostaną pokryte z OC sprawcy. O wszystkie formalności z firmą ubezpieczeniową zatroszczymy się my, negocjując dla Ciebie jak najlepsze warunki odszkodowania.

Każdy wypadek, a nawet zwykła stłuczka, wiążą się z dużym stresem. Jeżeli Twoje auto zostało unieruchomione, nasza pomoc drogowa Kraków wyjedzie na miejsce niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Staramy się dojeżdżać na miejsce zdarzenia najszybciej jak to tylko możliwe, nawet jeżeli doszło do niego poza miastem.

Bezpieczne holowanie do dowolnego miejsca

W pierwszej kolejności ocenimy stan pojazdu, a jeżeli zajdzie taka potrzeba zagwarantujemy Ci bezpieczne holowanie Kraków. Na życzenie naszych klientów zajmujemy się również organizacją auta zastępczego, którego koszt zostanie pokryty z OC sprawcy. Nasza auto laweta Kraków bezpiecznie dowiezie Ciebie i Twoje auto do wskazanego warsztatu. W razie potrzeby doradzimy przy jego wyborze i dokładnie opiszemy stan techniczny pojazdu po wypadku. Dokładamy wszelkich starań, aby cała procedura przebiegła szybko i sprawnie.

Będąc uczestnikiem wypadku, do którego doszło z winy innego uczestnika ruchu, nie musisz martwić się żadnymi kosztami. Zapewniona przez nas auto laweta Kraków będzie opłacona z ubezpieczenia sprawcy. Nie wszyscy kierowcy są świadomi takiej możliwości.

holowanie Kraków

Nie musisz martwić się o formalności

Bierzemy na siebie również dopełnienie wszelkich formalności związanych z obsługą powypadkową. Ty nie musisz się o nic martwić. Twoje auto trafi do naprawy, a my załatwimy Ci na ten czas auto zastępcze, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu nie odczujesz zbyt mocno niedogodności związanych z naprawą Twojego samochodu.

Przekonaj się jak szybko i profesjonalnie działamy. Oszczędź sobie zbędnego stresu i zdaj się na nas. Zapewniamy nie tylko szybkie i sprawne holowanie, ale i kompleksowe wsparcie powypadkowe.

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?