Blacharstwo i lakiernictwo Kraków

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje nie tylko holowanie Kraków oraz inne działania z zakresu pomocy drogowej, lecz również blacharstwo i lakiernictwo. Kolizje i wypadki wiążą się nie tylko z koniecznością skorzystania z usługi, jaką jest pomoc drogowa. Kraków zapewnia szeroki wybór tego typu usług, dlatego znalezienie firmy, która odholuje nasze auto, nie jest większym problemem.

Kompleksowa oferta

Przykre sytuacje na drodze odbijają się jednak nie tylko na sprawności mechanicznej pojazdu, lecz również na stronie wizualnej. Korzystając z naszych usług, nie musisz szukać dwóch różnych wykonawców. Wśród oferowanych przez nas prac znajduje się zarówno kompleksowa pomoc drogowa Kraków, jak i blacharstwo oraz lakiernictwo. Mając na uwadze, że zapewniamy też kompleksowy serwis pojazdu, czy znajdziesz lepszego partnera, który zapewni Ci tak szeroki zakres wsparcia na drodze i poza nią?

Do powstawania rys i wgnieceń może przyczynić się wiele czynników, a na wiele z nich nie mamy wpływu – grad, kamyki wylatujące spod kół innych pojazdów, czy zwykłe parkingowe „przycierki”. Wszystko to negatywnie odbija się na karoserii. Nasi fachowcy pomogą Ci cieszyć się z pięknego wyglądu Twojego auta.

blacharstwo i lakiernictwo Kraków

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów nie tylko wtedy, gdy pilnie potrzebny jest mobilny mechanik Kraków lub szybkie holowanie. Odświeżymy wygląd Twojego auta z największą dbałością o każdy detal. Pomożemy Ci dobrać właściwy kolor lakieru, a także pozbyć się rys oraz nieestetycznych wgnieceń.

Dysponujemy nowoczesną płytą naprawczą do prac blacharskich oraz komorą lakierniczą. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości sprzęt i produkty, co znajduje odbicie w efekcie końcowym. Naszym największym atutem są jednak wykwalifikowani specjaliści, którzy bardzo dobrze znają się na swoim fachu. Zapewniamy szybkie terminy realizacji i przystępne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Pełnej wyceny dokonujemy po dokonaniu oględzin auta. Zdaj się na naszych specjalistach i ciesz się pięknym wyglądem swojego samochodu.

blacharstwo lakiernictwo Kraków

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?
Potrzebujesz porady lub natychmiastowej pomocy?